„Gdy kobiety są w domu, ich uwaga skupia się na meblach, […] zawsze coś tam przy nich robią. Kiedy podróżuję w towarzystwie kobiety, ja jestem jedynym meblem, jaki ma ona w swoim zasięgu, nie może się zatem powstrzymać od ustawiania mnie przez cały czas i poprawiania czegoś na mnie.”
/Albert Einstein/

NASZA OFERTA

Mamy przyjemność zaoferować Państwu usługi w tworzeniu mebli dla klienta indywidualnego. Wykonujemy meble na zamówienie, ściśle dopasowane do rozmiarów i wystroju Państwa kuchni. Chętnie podejmujemy niekonwencjonalne i trudne rozwiązania, które są dla nas wyzwaniem.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo:
– meble kuchenne
– szafy przesuwne
– stoły, krzesła
– łóżka drewniane
– blaty Corian, Montelli, Kamienne, Dębowe olejowane.

Na każdym etapie tworzenia mebli współpracujemy z klientem. Nasz wykwalifikowany pracownik odwiedzi Państwa, dokona pomiarów i według Państwa wskazówek sporządzi przy pomocy komputera trójwymiarowy, interaktywny projekt . Od początku będziecie wiedzieć jak wygląda Wasza wymarzona kuchnia!. Projekty w PRO 100 oraz CAD KUCHNIE.

Do dyspozycji Państwa pozostaje bogata paleta materiałów, wzorów i kolorów. Możecie dopasować do własnych potrzeb każdy element kuchni. Na życzenie dobierzemy również elementy wyposażenia, takie jak okapy, zlewy, płyty kuchenne, piekarniki itp.

W wygodnym dla Państwa terminie nasi montażyści dostarczą i dokonają montażu mebli, przeprowadzą krótkie szkolenie na temat konserwacji, czyszczenia i użytkowania mebli.

Zapraszamy do współpracy!